info@yekelergroup.com + 90 312 428 14 16

YEK Metot Genel Fransızca Eğitimlerimiz

Fransızca eğitimlerimiz bire bir veya grup eğitimleri şeklinde verilmektedir.

Bire Bir (Kişiye Özel Fransızca Dil Edinimi) Eğitimlerimiz: Ana dili Fransızca olan deneyimli eğitmenlerimiz gündelik hayatta, seyahatte, iş alanında, tamamen ihtiyacınıza göre kullanılan dili pratik bir şekilde Fransa kültürü ile birlikte harmanlayarak özel teknikleriyle sizlere edindirmektedir. Ayrıca dil becerilerinizi, konuşmanızı, aksanınızı geliştirerek akıcı bir hale getirmektedir.

Fransızca eğitimlerimiz YEK Metot eğitim sistemi ile katılımcılarımıza aktarılıyor olup, tamamen dilin edinilmesi unsuru göz önünde bulundurularak, önce konuşma sonra okuma ve yazma sonra gramer eğitimleri verilmektedir.

Kişiye özel yani bire bir eğitimlerimizde kişinin öncelikle istek ve arzu ettiği sonrasında ihtiyaç duyduğu alan üzerinden eğitimler verilmesi nedeniyle verimli ve hedef odaklı bir eğitim sunmaktayız.

Grup Eğitimlerimiz: Grup eğitimlerimizde öncelikle dikkat ettiğimiz en önemli nokta kişilerin seviyelerinin ve yaptığımız beyin çalışması doğrultusunda edinim eğilimlerinin (sağ lob ve sol lob çalışması) aynı olup olmadığıdır. Akabinde diğer önemli bir nokta grup eğitimlerinin minimum kişi sayısı, maksimum verim politikasının benimsenmesi noktasıdır. Sonrasındaki önemli süreç ise grup katılımcılarının ihtiyacı olan hedef doğrultusunda hazırlanan özel bir eğitim programıdır.