info@yekelergroup.com + 90 312 428 14 16

YEK Metot Kurumsal Fransızca Eğitimlerimiz

Dünyada en çok konuşulan dil olan İngilizceden sonra günümüzde ikinci ve üçüncü dil edinimi de bir gereklilik haline geldi. İş insanları, kurum ve kuruluşlar özellikle globalleşmenin sonucunda artan uluslararası şirketlerle yürütülen iş birliklerinde karşı tarafa eksik bilgiler aktarma, karşılıklı görüşmelerde kişilerin karşı tarafla iletişim kuramama, uluslararası seminerlerde sunum yapma ve gelen soruları cevaplamakta zorluk yaşama gibi birtakım olumsuzluklarla karşı karşıya gelmektedir.

Yaygın dillerden biri olan Fransızca, çok uluslu şirketlerde ve diğer tüm sektörlerde çalışan iş insanlarına, şirketlerinin ve kurumlarının iş alanına yönelik olarak özel bir eğitim içeriği hazırlanarak ana dili Fransızca olan eğitmenler tarafından YEK Metot ile belirtilen süreç kapsamında edindirilmektedir.

Kurumsal Fransızca edindirerek birçok iş insanının, kurum ve kuruluşların alanlarında daha etkin çalışmalarını, doğru bilgilerle kurumsal kimliklerinin doğru tercüme etmelerini, tanıtımlarını, sözleşmelerini ve anlaşmalarını kurum içinde daha sağlam ve güvenilir şekilde çözümlemelerini hedeflemekteyiz.